Як, ми готуємо суші сети на доставку!

У Трускавці Morricone пропонує вам можливість скуштувати безліч делікатесів японської кухні, не виходячи з дому.

Відмінна якість нашої кухні представляє багате меню страв відмінної якості, засноване на найсвіжіших і відібраних інгредієнтах та досвіду нашого шеф- кухара.
Від рису до овочів, до дуже свіжої риби, ретельно приготовленої з максимальною ретельністю і точністю: завдяки постійній увазі у виборі сировини, всі страви характеризуються відмінною якістю.
Наш ресторан народився з ідеєю поєднати японський професіоналізм та смак з італійською винахідливістю та ініціативою, поєднавши ці два елементи для створення високоякісного продукту завдяки використанню чудової сировини та роботі шеф-кухаря з великим досвідом роботи, нагляд повністю італійського персоналу, який уважно гарантує свіжість, якість та гігієну пропонованого. Morricone є лідером у сфері обслуговування на виніс та доставки додому, де, на додаток до автентичності продукту, він гарантує пунктуальне та індивідуальне обслуговування. Ви можете замовити нашу продукцію, не виходячи з дому, і отримати її додому в найкоротші терміни з свіжістю та досконалістю, які відрізняють нас.
Наші суші готуються в момент замовлення. Риба закуповується щодня суворо і надходить виключно з сертифікованих магазинів. Якість підтверджена більш ніж 3500 задоволеними клієнтами. Всі наші поставки відповідають стандартам безпеки.

Morricone використовує свою службу доставки, яка гарантує надзвичайні терміни доставки, які не передбачають додаткових цін.