Як, ми готуємо суші сети на доставку!

У Трускавці Morricone пропонує вам можливість скуштувати безліч делікатесів японської кухні, не виходячи з дому.

Відмінна якість нашої кухні представляє багате меню страв відмінної якості, засноване на найсвіжіших і відібраних інгредієнтах та досвіду нашого шеф- кухара.
Від рису до овочів, до дуже свіжої риби, ретельно приготовленої з максимальною ретельністю і точністю: завдяки постійній увазі у виборі сировини, всі страви характеризуються відмінною якістю.
Наш ресторан народився з ідеєю поєднати японський професіоналізм та смак з італійською винахідливістю та ініціативою, поєднавши ці два елементи для створення високоякісного продукту завдяки використанню чудової сировини та роботі шеф-кухаря з великим досвідом роботи, нагляд повністю італійського персоналу, який уважно гарантує свіжість, якість та гігієну пропонованого. Morricone є лідером у сфері обслуговування на виніс та доставки додому, де, на додаток до автентичності продукту, він гарантує пунктуальне та індивідуальне обслуговування. Ви можете замовити нашу продукцію, не виходячи з дому, і отримати її додому в найкоротші терміни з свіжістю та досконалістю, які відрізняють нас.
Наші суші готуються в момент замовлення. Риба закуповується щодня суворо і надходить виключно з сертифікованих магазинів. Якість підтверджена більш ніж 3500 задоволеними клієнтами. Всі наші поставки відповідають стандартам безпеки.

Morricone використовує свою службу доставки, яка гарантує надзвичайні терміни доставки, які не передбачають додаткових цін.

Made on
Tilda