Click to order
Total: 
Поля позначені *зірочкою, обов'язкові для заповнення
Спосіб оплати
Введіть ваш промокод (за наявності)
Умови доставки*
Безкоштовна доставка по Стебнику від 295грн

Сет дня зі знижкою 10%

Подорож у віддалені країни висхідного сонця, через його найавтентичніші аромати та смаки, можлива завдяки японським брендам, які ведуть нас до відкриття надсучасних суші, згідно з найдавнішими традиціями. У супроводі ніжного соєвого соусу з пікантним відтінком васабі або його натуральності, ця страва з сирої риби порадує ваш смак завдяки високоякісній сировині та багатому вибору варіацій на смак.
Для гастрономічної зустрічі за кордоном, здорової та смачної, Морріконе вибрав для вас найкращі суші в Трускавці з доставкою, між натхненням і традицією. Ви побачите, що Японія ніколи не була такою близькою.
Керуючись досвідом шеф-кухаря. Меню Morricone, розроблене спеціально для доставки та виносу, чергує серію гарячих і холодних пропозицій, що супроводжуються багатим вибором смачних суші та сетів приготованих до досконалості зі свіжою рибою, а також з овочами. З наміром передати своїми пропозиціями глибоку пристрасть і знання східної кухні з кравцем. Зробили службу доставки з увагою до найдрібніших деталей, щоб принести свіжість і справжність на ваші столи. Смачний вибір суші переплітає рибу та овочі, спеції та аромати; вибирайте суміш суші або спеціальні порції суші, якщо вас пригнічує нерішучість, дозволяючи вам керуватися досвідом шеф-кухаря.

Контакти
(099)24-77-095
Адреса м. Стебник вул. Калнишевського 2/2